Bordslyster
2013-04-15
180125
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLYSTER, för två ljus, 18-/1900-tal, stomme i mässing delvis klädd i blå glasmassa, fot i vit sten, behängd med prismor, höjd 40 cm
Slitage