Timo Solin skulptur
2013-04-17
180065
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med vind i håret, signerad och numrerad Timo Solin ?, bemålad metall, höjd med plexiglasplatta 39 cm