Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-16
180015
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, gårdsidyll i solnedgång, otydligt signerad, olja på duk, 55x45 cm
Smärre ytskador