Karmstol senempire 1800-tal
2013-04-18
179991
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, alm och ek, senempire, 1800-tal
Torrsprickor, senare klädsel med smärre skador