Peter Dahl färglitografi
2013-04-16
179976
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): CM Bellman ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 41,5x27 cm