Vitrinskåp
2013-04-17
179867
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, höjd 141, 68x32 cm
Lös beslagsdel medföljer, skadad skiva