Teskedar i silver
2013-04-17
179835
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TESKEDAR, 10 st., silver, Carl Magnus Ryberg, Stockholm 1806, längd 15 cm, vikt ca 239 g
Slitage, lagning, baksida med monogramstämling