Luktdosor i silver
2013-04-17
179830
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUKTDOSOR, 2 st., silver, i form av fiskar med ledade kroppar, fantasistämplar, Danmark, 1900-talets början, 7,5 resp. 11,5 cm, vikt ca 65 g