Figurgrupp med amoriner
2013-04-14
179817
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURGRUPP, porslin, 1900-tal, otydligt märke, lekande amoriner, höjd 23 cm
Skador och nagg