Terrin med hänklar Kina
2013-04-13
179751
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TERRIN MED HÄNKLAR, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger av palatsträdgård, förgyllda hänklar, höjd 11,5, 37 cm
Saknar lock, lagningar, tillverkningsdefekter