Orientmatta semiantik Kirman
2013-04-16
179743
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, sannolikt Kirman, semiantik, ca 313x185 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
Hårt sliten, skador