Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ZORN, Anders (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn samt signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 8,2x5,3 cm
Hjert & Hjert 24, very rare
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
179712
2013-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner