Anders Zorn etsning
2013-04-15
179712
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn samt signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 8,2x5,3 cm
Hjert & Hjert 24, very rare
Ej examinerad ur ram