Arthur Bianchini oljemålning
2013-04-15
179625
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Landskap, signerad A Biachini, olja på duk, 40x50 cm
Obetydliga färgbortfall