Damarbetsbord sengustavianskt
2013-04-15
179603
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAMARBETSBORD, omkring 1800, sengustavianskt, fanérat med mahogny, höjd 74, 60x39 cm
Nyckel saknas, fanérskador, repor, fläckar