Byrå Louis XV-stil
2013-04-16
179601
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanérad med jakaranda, beslag i brons, skiva av rosafärgad marmor, höjd 85, 114x60 cm
Smärre slitage