Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKOGLUND, Jean (1908-1948): Vintermotiv, signerad och daterad Jean Skoglund 45, olja på duk, 60x74 cm
179588
2013-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här