Jean Skoglund oljemålning
2013-04-15
179588
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKOGLUND, Jean (1908-1948): Vintermotiv, signerad och daterad Jean Skoglund 45, olja på duk, 60x74 cm