Einar Jolin blyerts
2013-04-14
179551
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Pojkporträtt, signerad och daterad okt 1934, bär samlarstämpel, blyerts, 35x25 cm