Oidentifierad konstnär
2013-04-14
179543
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografier, 2 st, otydlig signatur, numrerade 144/150 respektive 125/150, 36x29, 30x35 cm