Alplandskap oljemålning
2013-04-14
179539
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Alplandskap med stugor, bär signatur H Gude, olja på duk, 52x64 cm
Ytskador