Hildegard Thorell oljemålning
2013-04-14
179533
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THORELL, Hildegard (1850-1930): Stockholmsvy, signerad och daterad Hildegard Thorell 1920, olja på duk, 42x57 cm
Smärre färgbortfall