Bengt Fransson olja
2013-04-14
179510
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Skagenmotiv, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 60x73 cm