Robert Högfeldt akvarell
2013-04-14
179502
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Dans på ängen, signerad R. Högfeldt, akvarell, 30x39 cm