Vitrinskåp för prisrosetter
2013-04-11
179471
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP för prisrosetter, Carina Dolman-Polyglott f.1937, 63x142 cm
Proveniens: Brandalsund säteri
Slitage