Thomas Hafström oljemålning
2013-05-02
179416
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HAFSTRÖM, Thomas (född 1954): Stilleben med jordgubbar, signerad T Hafström, olja på duk, 40x30 cm