Figurscen oljemålning
2013-04-13
179408
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, otydligt signerad F GuodaH?, olja på duk, 53x72 cm
Färgbortfall. lagningar