Ljuskrona
2013-04-12
179354
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1900-tal, för 6 st ljus, höjd 88 cm
Prismor med nagg