Flintlåspistol
2013-04-25
179325
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, fransk, daterad 1814, mässingsbeslag, längd 36 cm
Korrosion, stockskador