Flintlåspistol
2013-04-25
179320
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1810-tal, längd 38 cm
Polerad, trälagningar och skador