Anders Altzar oljemålning
2013-04-14
179258
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Solbelysta tallar, signerad Altzar, olja på duk, 53x40 cm
Smärre dukhål