Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-04-13
179255
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): färglitografi, signerad R Ljunggren, 245/310, 37x55 cm