Kruka Kina 1700-tal
2013-04-10
179250
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRUKA/BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, senare trälock, höjd 16 cm
Nagg i fotringen