Etuier i masurbjörk och svärtat stål
2013-04-12
179176
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ETUIER, 2 st., masurbjörk, ETUIER, 2 st., svärtat stål s.k. "gun metal", Ryssland 1900-talets början
Bruksslitage