Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2013-04-14
179169
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Köksinteriör med munkar, akvarell, signerad F. W. Odelmark, 57x44,5 cm