Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): "Kråkor", signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943 samt signerad a tergo Mosse St-l, olja på duk, 65x50 cm
179136
2013-04-13