Olle Nordberg oljemålning
2013-04-13
179133
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Kråkan", signerad och daterad Olle Nordberg -58, olja på pannå, 27x17 cm