Kaffekanna i silver
2013-04-10
179063
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 13 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, Johan Malmstedt, otydlig årsstämpling, Göteborg 1780-tal, höjd 21 cm
Handtagsknopp saknas