Madeleine Pyk färglitografi
2013-04-12
179023
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Par med hund, signerad M. Pyk, 26/275 färglitografi, 51x39 cm