Rune Jansson färglitografi
2013-04-16
178987
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): Havsbild, signerad och numrerad Rune Jansson 34/320, färglitografi, 55x43 cm