Lennart Aschenbrenner färglitografi
2013-04-12
178981
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Snickarpenna", signerad och daterad Aschenbrenner -83, 178/210, färglitografi, 78x58 cm