Missoni komposition
2013-04-09
178976
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 13/25, 75x75 cm