Madeleine Pyk färglitografi
2013-04-12
178973
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad 198/380, färglitografi, 68x46 cm