Ring med diamanter
2013-04-11
178964
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, låghaltigt guld, smådiamanter, mittsten ca 0,08 ct, 4 röda stenar, markisform, ringstorlek ca 16,5 mm
Lös del medföljer, skador, 2 stenar saknas, stenar med slitage