Myntschatull
2013-04-09
178958
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MYNTSCHATULL / SKRIN, 1900-tal, mahgony, 6 lådor för förvaring av mynt, höjd 30, 53x38 cm
Slitage, repor