Knut Valinder oljemålning
2013-04-12
178905
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALINDER, Knut (1909-1987): "Rapphöns", signerad Knut Valinder, olja på duk, 35x75 cm