Etsning
2013-04-12
178885
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ETSNING, "Abriss der Stadt Linz von Ihrer Fürstl : Durchleucht : In Bayern inn...", daterad 1620, 29x35 cm
Hårt beskruen och uppklistrad, skador