Vytautas Kasiulis litografi
2013-04-12
178857
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Hus med trädgård, signerad och numrerad Kasiulis 86/100, färglitografi, 50x44 cm