Gunnar Norrman torrnål
2013-04-08
178753
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Träd", signerad och daterad G. Norrman 1981, 15/60, torrnålsgravyr, 6x4,5 cm, oramad, i passepartout