Gunnar Norrman torrnål
2013-04-08
178743
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Sommar", signerad och daterad G. Norrman 1981, 15/35, torrnålsgravyr,10,5x14 cm, oramad, i passepartout