Madonnan med barnet oljemålning
2013-04-12
178713
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på plåt, 26x18 cm
Krackeleringar