Esias Thorén litografi
2013-04-09
178706
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esias (1901-1981): Fiskar, signerad och daterad Esias Thorén -51, 32/35, färglitografi, ca 25x36 cm